Marketing dla DJ-ów, Wodzirejów i Animatorów Imprez

 • Kategorie szkoleń
 • POSIADASZ ZAREJESTROWANĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB JESTEŚ PRACOWNIKIEM ZATRUDNIONYM NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ LUB ZLECENIE? JESTEŚ DJ-EM, WODZIREJEM, ANIMATOREM IMPREZ? TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE!

  Uwaga:

  PROGRAM SZKOLENIA

   

  I. PSYCHOLOGIA W BIZNESIE – 8h

  1. CHALLENGER SALES – jedyny model sprzedaży, który w 100% powstał w odpowiedzi na oczekiwania współczesnego klienta. Dzięki szkoleniu:

  2. WORK LIFE BALANCE – koncepcja zarządzania czasem, stawiająca za cel odnalezienie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Dzięki temu modułowi:

  II. PROWADZENIE WESELA, A PROMOCJA SIEBIE – 2 h

  III. MARKETING INTERNETOWY – 6 h

  1. Facebook – praktyczne wykorzystanie

  2. Instagram – praktyczne wykorzystanie

  1. Platforma Instagram oferuje unikalne możliwości. Trzeba tylko odpowiednio je wykorzystać. Dzięki szkoleniu nauczysz się: spójnej komunikacji z obserwatorami, opisy hashtagi – co najlepiej działa na społeczność Instagrama,  jak budować stałą relację z obserwatorami, kampanie, reklamy i aplikacje – jak tworzyć, oraz wiele więcej.

  IV. TEAM BUILDING

  Warsztaty terenowe prowadzone w formie gier i zabaw integracyjnych Dzięki szkoleniu poznasz unikatowe formy animacji uczestników wydarzeń. Szkolenie obejmuje m. in. tematykę: efektywnej pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej w zespole, team building.


  Wartość szkolenia to 2500 zł od osoby. Dofinansowanie do szkolenia wynosi aż 2000 zł. Twój koszt udziału w szkoleniu to jedyne 500 zł. W cenie zapewniamy:


  Wypełnij formularz zgłoszeniowy

  9 godzin teoretycznych 9 godzin praktycznych